IŠPARDUOTA Apyrankė ametistas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 50 

  Vidinė laisvė, dvasinis augimas

  Tema
  Dvasinis augimas, intuicija
  Akmuo
  Ametistas
  Karoliuko dydis
  10 mm
  Metalas
  Sidabras 925, rankų darbo sidabro detalė "Šviesa", ~2,07 g
 • Ramuma, dvasinė išmintis, intuicija, pusiausvyra. Ametisto pagalba išjudinama vaizduotė ir intuityvūs sugebėjimai, gerėja mąstymas ir stimuliuojamos naujos idėjos, didėja kūrybingumas. Ramina karštakošiškumą, emocines audras, pyktį, susierzinimą, impulsyvumą, protinę įtampą.
  Ametistą įvairios tautos vertino nuo seniausių laikų. Iš šiais laikai ametistas yra labai naudingas akmuo - jis ypač reikalingas norint apsisaugoti nuo sąmonės vystymąsi stabdančių ir griaunančių programų, todėl ametistą vertėtų vadinti šio ir kito dešimtmečio amuletu. Ametistas priklauso transformacijos sričiai, dar jis vadinamas Vidinės laisvės akmeniu ir yra vienas iš ramiausio poveikio mineralų. Ametistą, tikrą dvasinio gydymo ir nušvitimo akmenį, dėl jo dvasinį pabudimą skatinančių savybių dažnai naudoja mistikai, gydytojai ir dvasiniai vadovai.
  Kartais atsiranda pakitimai akmenyje: ametistas pradeda balti, blykšti arba jame atsiranda baltų dėmių. To priežastys – akmuo prisiėmė ir transformavo jūsų neigiamą energiją arba jums taikytus neigiamus poveikius. 

  Parduodama be sertifikato.

   Kaip parinkti apyrankės dydį rasite čia