Apyrankė Auralitas - 23 iš Kanados

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 70 
  Į krepšelį 

  23 mineralų galia 

  Tema
  Emocijų raminimas, harmonija, savo vertės pajautimas, sielos ramybė
  Akmuo
  Auralite 23
  Karoliuko dydis
  9 mm
  Metalas
  Sidabras 925, rankų darbo sidabro detalė "Šviesa", ~2,07 g
 • Auralito-23 kristalas ypač stiprus akmuo. Jo pagrindą sudaro ametisto ir citrono kvarcai. Auralitas-23 yra neįprastas, turtingas ir patrauklus, jame yra daug mineralų ir metalų. Jo spalva gali būti permatoma, purpurinė, pilka, skaidri, oranžinė, rusva. Į auralito sudėtį įeina 23 mineralai, tačiau viename gabalėlyje skirtingų mineralų gali būti nuo 2 iki 7.
  Auralitas 23 yra naujai atrastas kristalas, manoma, kad jis veikia visuose subtiliuose lygmenyse, valo kodą, keičia DNR ir aktyvina lasteles.Tai yra "žadinantis akmuo" kiekviename lygmenyje. Tinka ieškantiems ir norintiems suvokti savo buvimo Žemėje prasmę, norintiems harmonizuoti dvasinį, emocinį, mentalinį ir materialųjų lygmenis.  

  Jis taip pat vadinamas "Naujosios sąmonės akmeniu“.

  Auralito-23 kristalai yra maždaug 1,2 mlrd. - 2 milijardų metų amžiaus, atsiradę Meso proterozojaus amžiaus metu, tuo metu, kai atsirado ir suklestėjo daugialąsčiai organizmai. Manoma, kad šiuo periodu rėžęsis meteoritas į paviršių iškėlė retas metalo rūdas, kuriose galiausiai išnyko, tačiau buvo įtrauktos į augančio ametisto krištolo struktūrą, dabar vadinamą Auralitu.


  Auralitas randamas tik Kanadoje ir yra ypač retas.
  Auralito-23 kristalas turi 35 elementus, o kiekviename kristale - mažiausiai 17 iš jų: sidabro (Ag), aukso (Au), aliuminio (Al), bario (Ba), berilio (Be), bismuto (Bi), kalcio (Ca), kadmio (Cd), kobalto (Co), chromo (Cr) Varis (Cu), geležies (Fe), gyvsidabrio (Hg), kalio (K), lantano, (La), magnio (Mg), mangano (Mn), molibdeno (Mo), natrio (Na), azoto (N), fosforo (P), švino (Pb), paladžio (Pd), sieros (S), stibio (Sb), skandžio (sc), stroncio (Sr), torio (Th), titano (Ti), talio (Tl) , Urano (U), vanadžio(V), volframo (W), cinko (Zn) ir cirkonio (Zr)

  Matricoje yra 23 mineralai: titanitas, kakoksenitas, lepidokrositas, ajoitas, hematitas, magnetitas, piritas, goetitas, piroluzitas, auksas, sidabras, platina, nikelis, varis, geležis, limonitas, sfaleritas, kovelitas, chalcopyritas, gialitas, epidotas, borinitas ir rutilis.

  Papuošalas supakuotas į dovanojimui tinkamą dėžutę, pridedamas akmens savybių aprašymas

  Kaip parinkti apyrankės dydį rasite čia