Apyrankė chrizoprazas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 60 
  Į krepšelį 

  Harmonija, emocinis stabilumas

  Tema
  Emocijų raminimas, harmonija, savo vertės pajautimas, sielos ramybė
  Akmuo
  Chrizoprazas
  Karoliuko dydis
  10 mm
  Metalas
  Sidabras 925, rankų darbo sidabro detalė "Šviesa", ~2,66 g
 • Chrizoprazas atstovauja harmonijos temai. Mineralų terapijoje laikomas idealiu kūno, proto ir sielos gydytoju. Jo funkcija – suderinti visas fizinio kūno subtiliąsias sistemas su sielos poreikiais. Šitaip pajuntamas vidinis saugumas ir tikrumas.
  Dvasiai – drąsa, ryžtas ir gebėjimas valdytis, dvasios jėga, pasitikėjimas savimi ir vedimu, savo egoistinių motyvų pažinimas, platesnis požiūris į atsitiktinumus, tiesos ieškojimas. Protui – pozityvaus mąstymo, pykčio, kietumo ir savęs pervertinimo komplekso raminimas, savikontrolė, realūs planai ir jų realizacija. Šiek tiek praveria užkietėjusių materialistų širdis. Emocijoms ir psichikai – vienatvės jausmo, lengvų isterijų, iliuzijų ir įvairių baimių, irzlumo raminimas; sunkių prisiminimų perdirbimas, kankinančių vidinių prieštaravimų įveikimas. 
  Chrizoprazas laikomas vienu vertingiausių chalcedonų grupės mineralų. Chrizoprazą naudojo jau senovės graikai ir romėnai. Jie tikėjo, kad šis akmuo kaip talismanas saugo nuo piktos akies, neša sėkmę, padeda rasti proto ir širdies pusiausvyrą. Tinka ir vaikams.
   
  Parengta pagal A.Ilgevičienė "Raktas į akmenų karalystę"

  Papuošalas supakuotas į dovanojimui tinkamą dėžutę, pridedamas akmens savybių aprašymas

  Kaip parinkti apyrankės dydį rasite čia