IŠPARDUOTA Granato apyrankė "Gyvybingumas"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 65 
  Tema
  Sėkmė veikloje, versle, savirealizacija, augimas, asmeniniai pasiekimai, vidinė jėga, džiaugsmas
  Akmuo
  Granatas
  Karoliuko dydis
  10 mm
  Metalas
  Sidabras 925
 • Granato energija spinduliuoja džiaugsmą, drąsą ir meilę gyvenimui. Kai žmogus kur nors įdeda savo energijos, granatai koncentruotai ten prideda ir savosios. Šioms dviems energijoms susijungus, rezultatas pasiekiamas greičiau ir efektyviau. Senovės Europoje granatas buvo laikomas talismanu, kuris žadina optimizmą, žvalumą, neša sėkmę. Tikima, kad šis akmuo gerina tarpusavio santykius, sužadina meilės energiją, jausmus.

  Raudona yra impulso, galios, veiksmo ir meilės spalva. Ji taip pat simbolizuoja gyvybinę energiją – tai kas veda į priekį, suteikia stiprybės, pakelia dvasią ir padeda pasiekti tikslus. Nešiokite granatą, kai reikia pagalbininko užsibrėžtiems tikslams pasiekti ar tiesiog norisi turėti daugiau energijos ir jaustis stipresniais.

  Apvalus medalikėlis pagamintas panašia technika, kaip ir kalami medaliai. Vienoje medalikėlio pusėje - Spiralė - naujos pradžios, nuolatinio keitimosi, šviesos simbolis, kitoje - Naturally Perfect - priminimas, jog esate tobulos Gamtos dalis. Nuostabi dovana SAU arba TAI, kurią mylite ir didžiuojatės ❤

  Apyrankė tinka S - XL riešui

  Šį papuošalą galima įsigyti Tel.: +370 52 734 838 arba El. p.: info@telemarketing.lt