Apyrankė paveikslinis jaspis

 • Kraunamos nuotraukos
  Tema
  Gamtos energija, balansas, savirealizacija
  Akmuo
  Paveikslinis jaspis
  Karoliuko dydis
  8 mm
  Metalas
  Sidabras 925, rankų darbo sidabro detalė "Vytis", ~2,15 g
 • Jaspio tema – Žemiškoji jėga. Jo funkcija – pakrovimas Žemiškąja jėga ir tvirtybe. Tai yra harmonijos akmuo. Paveikslinis jaspis skatina kūrybiškumą, padeda suderinti įvairius dalykus - veiklumą, vystymąsi ir gilinimąsi į įvairias sritis. 
  Jaspis įviariaspalvis. Tai žemiškos spalvos, ryškios, aiškios. Kiekviena jų turi savo poveikio kryptį, todėl spalvoti jaspiai savaime veikia plačiau nei vienspalviai. Ruda - emocijų išlyginimas, gelsva - savirealizacija ir stabilumas, rusva - tikrasis grožio ir meilės supratimo perkėlimas į darbus.

  Jaspis – Motinos Žemės dovana savo vaikams. Matyt, ji žinojo, kad ateis laikai, kada jos vaikai praras ryšį su ja. Tam ji sukūrė gražųjį jaspį, kad kasdienio bėgimo iškamuotas žmogus galėtų net nebūdamas gamtoje su ja tiesiogiai susisiekti. Ta komunikacijos priemonė – tai jaspis. Būtent todėl jis gali būti naudingas kiekvienam, kas gyvena intensyvų gyvenimą, pavargo, primiršo tikrumą, per mažai laiko praleidžia gamtoje. Jaspiai pamaitina gamtos energija, subalansuoja, nes patys yra fizinės gamtos energijos įsikūnijimas.  

  Parengta pagal R.Dragūnienė "Kristalų galia"

  Papuošalas supakuotas į dovanojimui tinkamą dėžutę, pridedamas akmens savybių aprašymas

  Kaip parinkti apyrankės dydį rasite čia