Kaklo papuošalas, Juodas turmalinas (šerlas)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 50 
  Į krepšelį 
  Tema
  Emocijų raminimas, harmonija, savo vertės pajautimas, sielos ramybė
  Akmuo
  Juodas turmalinas
  Metalas
  Sidabras 925, pakabučio svoris ~1,40 g ir 45 cm ilgio grandinėlė ~1,34g
 • Apsauga, išmanymas, racionalus mąstymas. Šis kristalas aprūpina dvasios augimą, fizinį kūną gyvybine jėga, suteikia emocinį stabilumą ir intelektualinį aštrumą.
  Juodieji akmenys simbolizuoja savitvardą ir sugebėjimą greitai atgauti fizines ir dvasines jėgas. Padeda atpažinti savo vidinę jėgą ir pasirinkti jos kryptį, pripažinti ir analizuoti savo klaidas. Protui suteikia aiškumą mintims, koncentraciją, pozicijos tvirtumą, savikontrolę, lavina kantrybę, ištvermę ir discipliną. Skatina intelektinius gebėjimus ir kūrybišką praktiškumą, logiką ir racionalumą. Ramina emocijas, įtampą, pyktį, kerštą, pavydą, ugdo kantrybę, ištvermę, discipliną, suteikia efektyvią apsaugą nuo bet kokio pobūdžio neigiamos išorės.
  Amerikos indėnai garbino šį akmenį, nes tikėjo, kad naudojantis šiuo kristalu nebaisūs jokie burtai. Jis apsaugo ir atremia negatyvią energiją ir globoja nuo negatyvumo ne tik mus, bet ir mūsų aplinką, ypač tada, kai persekioja visokios negandos ir nelaimės. Jis nukreipia negatyvią energiją ir padeda išlaikyti stabilumą.
  Juodasis turmalinas ne tik išlygina ir centruoja energijas, bet ir puikiai “įžemina”. Padeda, padebesiais svajojantiems ir niekaip negalintiems savo svajonių paversti tikrove arba pradedantiesiems daug darbų ir nei vieno negalintiems užbaigti iki galo. 

  Pakabutis su lašeliu pirito - apsauga.

  Parduodamas su 45 cm arba 60 cm sidabro 925 grandinėle. Fotografijoje modelis su 45 cm grandinėle.

  Visi papuošalai supakuoti į dovanojimui tinkamą dėžutę, pridedamas akmens savybių aprašymas