Apyrankė kalnų krištolas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 45 
  Į krepšelį 

  Pritraukiantis šviesą, apsivalymas, sąmoningumas

  Tema
  Dvasinis augimas, intuicija
  Akmuo
  Kalnų krištolas
  Karoliuko dydis
  10 mm
  Metalas
  Sidabras 925, rankų darbo sidabro detalė "Šviesa", ~2,66 g
 • Šviesa, apsivalymas, sąmoningumas. Kalnų krištolo funkcija - pritraukti ir išspinduliuoti Šviesą – tiek, kiek žmogus gali jos priimti. Kalnų krištolas yra galingas skaidrios energijos šaltinis ir vienas stipriausių aplinkos ir žmogaus energiją harmonizuojančių ir keliančių į aukštesnį vibracinį lygmenį akmenų. Harmonizuoja visus energetinius centrus, pripildydamas juos energijos ir subalansuodamas visą energijos apykaitą. Todėl žmogus nešiojantis papuošalą su šiuo kristalu jaučiasi energingesnis ir harmoningesnis.

  Kalnų krištolas yra stipri apsauginė priemonė nuo blogos energijos. Asmenims, kurie dirba su žmonėmis, daug bendrauja su pirkėjais, ligoniais nepamaišytų šalia savęs turėti kalnų krištolo, kad apsaugotų nuo aplinkinių poveikio.
  Jei jaučiatės nesaugiai, blogai, jei kamuoja neaiškus nerimas – palaikykite kalnų krištolą - pajusite stiprybę, stabilumą ir gana greitai atgausite jėgas.

  Šis kristalas taip pat tinka žmonėms, dirbantiems protinį darbą, nes aktyvina protą, išlaisvina iš minčių painiavos, skatina tikėjimą tuo, ką darote, sužadina kūrybines galias ir optimizmą. Bespalviai, skaidrūs ar balti kristalai yra naujos pradžios ir vystymosi įvairia prasme simbolis.

  Nešiokite kalnų krištolą kartu su kitais kristalais – taip sustiprinsite kitų akmenų poveikį

  Falcetuotas kalnų krištolas

  Papuošalas supakuotas į dovanojimui tinkamą dėžutę, pridedamas akmens savybių aprašymas

  Kaip parinkti apyrankės dydį rasite čia