Labradoritas.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 50 
  Į krepšelį 

  Apsauga, pagalba ieškant savo kelio

  Tema
  Apsauga žmogaus, artimųjų, aplinkos, namų
  Akmuo
  Labradoritas
  Karoliuko dydis
  9 mm
  Metalas
  Sidabras 925, rankų darbo sidabro detalė "Šviesa", ~2,66 g
 • Apsauga. Jis saugo nuo įvairų negatyvių reiškinių, situacijų žmonių. Saugo ne tik jus, jūsų kūną, bet ir namus, darbo vietą. Jeigu jums reikia susitikti ir bendrauti su nemaloniais žmonėmis, labradoritas pataiso situaciją: jis padeda išvengti susitikimų su tais žmonėmis, arba, jei jų išvengti neįmanoma, susitikimai praeina ramiai ir palankiai. Labradoritas saugo, valo, balansuoja aurą, mažina stresą, nerimą, stiprina smegenų veiklą padeda nervų sistemai, virškinamajam traktui.
  Labradorito energija yra gera priemonė palengvinti intuicijos, intelekto, minčių transformaciją. Labradoritas pritraukia jėgą, tvirtumą, gausą, atkaklumą, skaidrina mintis, skatina aiškumą, padeda išgyventi nerimą, rūpesčius.
  Labradoritas, padėdamas sujungti vidinį „aš“ ir protą, padeda realizuotis asmenybei, skatina tikėjimą ir pasitikėjimą savimi, visapusišką darną ir harmoniją, padeda siekti įgyvendinti vidinę misiją ar tiesiog išryškina mūsų misiją Žemėje.
  Labradoritas skatina prigimtines savybes, racionalumą, dvasinį sąmoningumą. Jis tarsi gija, jungianti jumyse protą, intelektą, jausmus ir instinktus. Parengta pagal R.Dragūnienės knygą „Kristalų galia“
  Aukštos kokybės labradoritas pasižymi optiniu vaivorykštiniu (arba Šilerio) efektu kuris pasireiškia melsva šviesa keičiantis šviesos lūžio kampui.
  Labradoritą gali nešioti visi – tiek suaugę, tiek vaikai.

  A+ kokybės labradoritas

  Papuošalas supakuotas į dovanojimui tinkamą dėžutę, pridedamas akmens savybių aprašymas

  Fotografijoje modelio ūgis 173, apyrankės dydis S

  Kaip parinkti apyrankės dydį rasite čia