PARDUOTA Pakabutis "Sergėtojas", labradoritas, AAA+

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 65 

  Apsauga, pagalba ieškant savo kelio

  Tema
  Apsauga žmogaus, artimųjų, aplinkos, namų
  Akmuo
  Labradoritas
  Karoliuko dydis
  20 mm
  Metalas
  Sidabras 925, pakabučio svoris ~1,40 g ir 45 cm ilgio grandinėlė ~1,34g
 • Parduodamas foto esantis akmuo pasižymi mėlynu švytėjimu, būdingu ypač aukštos kokybės labradoritams. Labradoritas visoje mineralų karalystėje laikomas stipriausiu apsaugos akmeniu. Jis tarsi saugo ir neleidžia iki jūsų prasiskverbti neigiamai energijai iš aplinkos - tiek bendraujant su „sunkiais“ žmonėmis, tiek patekus į nemalonią aplinką ar situaciją. Saugo ne tik jus, bet ir namus, darbo vietą. Senovės Babilone jis buvo dedamas į namų slenkstį, nes tikėta, kad gali apsaugoti namus nuo blogio ir pikta linkinčių žmonių.
  Autorinė rankų darbo sidabro detalė tęsia labradorito temą – spiralė įvairiose kultūrose simbolizuoja harmoniją, naują pradžią, augimą, nesibaigiantį energijos tekėjimą. Nešiokite šį papuošalą kai norite sustiprinti ir išreikšti savo vidinę jėgą, apvalyti ir praskaidrinti mintis, apsisaugoti nuo neigiamų aplinkinių emocijų ir sudėtingų situacijų.

  Labradorito energija yra gera priemonė palengvinti intuicijos, intelekto, minčių transformaciją. Labradoritas pritraukia jėgą, tvirtumą, gausą, atkaklumą, skaidrina mintis, skatina aiškumą, padeda išgyventi nerimą, rūpesčius.

  Labradoritas, padėdamas sujungti vidinį „aš“ ir protą, padeda realizuotis asmenybei, skatina tikėjimą ir pasitikėjimą savimi, visapusišką darną ir harmoniją, padeda siekti įgyvendinti vidinę misiją ar tiesiog išryškina mūsų misiją Žemėje.
  Labradoritas skatina prigimtines savybes, racionalumą, dvasinį sąmoningumą. Jis tarsi gija, jungianti jumyse protą, intelektą, jausmus ir instinktus. Parengta pagal A.ilgevičienė "Rantas į akmenų karalystę"

  AAA+ kokybės mėlynasis labradoritas

  Parduodamas su 45 cm arba 60 cm sidabro 925 grandinėle. Fotografijoje modelis su 45 cm grandinėle.

  Visi papuošalai supakuoti į dovanojimui tinkamą dėžutę, pridedamas akmens savybių aprašymas