Auskarai lazuritas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 29 
  Į krepšelį 

   Išminties, tiesos ir šlovės akmuo

  Tema
  Emocijų raminimas, harmonija, savo vertės pajautimas, sielos ramybė
  Akmuo
  Lazuritas
  Karoliuko dydis
  10 mm
  Metalas
  Sidabras 925, sidabro svoris ~2,8 g
 • Lapis lazuli, arba lazuritas – išminties, tiesos ir šlovės akmuo. Senovėje buvo laikomas valdovų akmeniu, nešančiu sėkmę, atveriančiu dievų malones. Šiandien lazuritas nešiojamas tam, kad savo savininkui padėtų surasti savo Kelią ar tiesiog Save, priimti tiesą, suteiktų objektyvumo ir aiškumo. Padeda ieškoti atsakymo į klausimą „kas aš esu“, atveria platesnį sąmoningumą, moko skaityti siunčiamus ženklus, aktyvina intelektą, skatina loginį mąstymą. Lazuritas gali padėti moksluose, meilėje, ieškant gyvenimo prasmės arba tiesiog siekiant išreikšti save kaip asmenybę. Puoškitės lazuritu darbe, kad pritrauktumėte aukštesnį postą ar sėkmę savo srityje.

  Lapis lazuli vertė ir kokybė aukštesnė, kai jo spalva yra sodriai mėlyna ir yra su smulkiais auksiniais pirito taškeliais.
  Natūralaus lazurito paklausa didesnė nei pasiūla, rinkoje rasite mėlynai dažyto kalcito, jaspio, sodalito, agato, dažomas ir pats lazuritas norint padidinti jo vertę, gaminamas presuojant jo gabalėlius („rekonstruotas lapis“), bei dirbtinių mėlynų akmenų iš stiklo, keramikos, plastikų. Tokiais atvejais padeda gemologinė ekspertizė.

  Auskarai supakuoti į dovanojimui tinkamą dėžutę, pridedamas akmens savybių aprašymas