Lazurito vėrinys "Išmintis"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 69 
  Į krepšelį 
  Tema
  Dvasinis augimas, intuicija
  Akmuo
  Lazuritas
  Karoliuko dydis
  14 mm
  Metalas
  Sidabras 925
 • Lazuritas – išminties, tiesos ir šlovės akmuo. Senovėje jį mėgo valdovai, nes tikėjo, kad tai akmuo nešantis sėkmę, atveriantis dievų malones ir padedantis teisingai valdyti.
  Šiandien lazuritas nešiojamas tam, kad savo savininkui padėtų surasti savo Kelią, atvertų išmintį, suteiktų objektyvumo ir aiškumo. Manoma, kad lazuritas padeda ieškoti atsakymo į klausimą „kas aš esu“, atveria platesnį sąmoningumą, moko skaityti siunčiamus ženklus, aktyvina intelektą, skatina loginį mąstymą. Lazuritas gali padėti moksluose, meilėje, ieškant gyvenimo prasmės arba tiesiog siekiant išreikšti save kaip asmenybę. Puoškitės lazuritu darbe, kad pritrauktumėte aukštesnį postą ar sėkmę savo srityje.

  Apvalus medalikėlis pagamintas panašia technika, kaip ir kalami medaliai. Vienoje medalikėlio pusėje - Spiralė - naujos pradžios, nuolatinio keitimosi, šviesos simbolis, kitoje - Naturally Perfect - priminimas, jog esate tobulos gamtos, tabula dalis. Nuostabi dovana SAU arba TAI, kurią mylite ir didžiuojatės ❤

  Vėrinio ilgis 75 cm

  Natūralus akmuo lazuritas

  Sidabro 925 svoris 4.92 g