IŠPARDUOTA Oniksas ir mėnulio akmuo

 • Kraunamos nuotraukos
  Tema
  Dvasinis augimas, intuicija
  Metalas
  Sidabras 925, rankų darbo sidabro detalė "Vytis", ~2,15 g
 • Oniksas simbolizuoja savitvardą ir sugebėjimą greitai atgauti fizines ir dvasines jėgas. Oniksas laikomas – stiprybės, savitvardos, ateities potencialo akmeniu, priskiriamas harmonijos temai. Jį nešiojantis įgyja stabilumo ir lengviau priima išmintingus sprendimus, kristalas didina ištvermę ir nešiojantįjį apsaugo nuo negatyvumo, nes oniksas yra ir stiprus apsauginis akmuo. Akmuo padeda “amortizuoti” smūgius, suimti save į rankas, sustiprinti savo teigimas būdo savybes ir privalumus, skatina valią, ryžtą, pasitikėjimą savimi. 

  Mėnulio akmuo simabolizuoja naują pradžią. Balti arba skaidrūs, bespalviai kristalai yra naujos pradžios ir vystymosi įvairia prasme simbolis. Balta spalva sutvarko netvarką ir pašalina kliūtis, suteikia protinį ir dvasinį aiškumą, išgrynina mintis ir veiksmus, todėl paaiškėja, kaip galima sulaukti tikros sėkmės. Mėnulio akmuo, žinomas kaip vaisingumo ir ištikimybės kristalas, buvo keliautojų apsaugos amuletas, aistringos meilės traukos akmuo ir kelias į intuityvią išmintį. Moterys, kurios jaučiasi nepakankamai moteriškos, mėnulio akmenį turėtų nešioti nuolat. Jis suteiktų jaunatviško žavesio, ugdytų jautrumą, švelnumą.

  Akmuo padeda atskleisti melą, apsaugo nuo nuotaikų svyravimų. Puošiantis mėnulio akmeniu, nuraminamos emocijos ir skatinamas pasitikėjimas natūraliu gyvenimo ritmu. Akmuo atveria širdį įkvėpimui, mokėjimui atskleisti nauja ir įvykti sutapimams. Jis taip pat skatina teigiamus intuicijos žybtelėjimus, neleisdamas negatyviam mąstymui sunaikinti gerą idėją. Mėnulio akmuo atstovauja išskirtinai moteriškajai energijai.

  Karoliukų dydžiai: oniksas 10 mm, mėnulio akmuo 9 mm

  Papuošalai supakuoti į dovanojimui tinkamą dėžutę, pridedami akmens savybių aprašymai

  Kaip parinkti apyrankės dydį rasite čia