PARDUOTA Pakabutis Malachito chrizokola, AAAA

 • Kraunamos nuotraukos
  Tema
  Emocijų raminimas, harmonija, savo vertės pajautimas, sielos ramybė
  Akmuo
  Malachito chrizokola
  Metalas
  Sidabras 925, pakabučio svoris ~1,40 g ir 45 cm ilgio grandinėlė ~1,34g
 • Malachito chrizokola – dvi galingos jėgos viename, derinys tiems, kurie siekia pažinti savo teigiamas savybes ir naudoti jas gyvenime. Šių mineralų derinys suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, tikrumo ir paskatins norą veikti.

  Malachito energija – tai pavasario energija, galinga ir švelni jėga, kuri kelia visa, kas gyva. Tai pasikeitimų akmuo – jis ne tik sugeria neigiamą energiją, bet ir skatina rizikingesnius sprendimus, nuotykius, pokyčius savyje. Juo puošiantis pavyksta įgyvendinti rizikingus sprendimus ar projektus ir eiti teisingu gyvenimo keliu. Senovės Egipte malachitą įtaisydavo į faraono galvos apdangalą, nes buvo tikima, kad šis akmuo sužadina galią ir išmintį teisingai valdyti šalį. Manoma, kad malachitas suteikia gebėjimą ne tik išlikti ištikimiems sau, bet ir išlaikyti pusiausvyrą pasaulyje.
  Chrozokola – tai materijoje atgimęs Motinos Žemės ritmingas, tolygus, taikus ir harmoningas kvėpavimas. Jei nori harmoningai gyventi, harmoningai kvėpuok. Tai žino Žemė, kuri moka kvėpuoti tolygiai, todėl ji ir sukūrė savo vaikams mineralą, įkūnijantį jos pačios kvėpavimą. Jis skatina gyventi natūraliu ritmu, taikai su savimi ir aplinka.

  AAAA kokybės malachito chrizokola

  Pakabučio akmenėlio plotis 2.8 cm, aukštis su sidabro detale 4.3 cm

  Parduodamas su 45 cm arba 60 cm sidabro 925 grandinėle

  Visi papuošalai supakuoti į dovanojimui tinkamą dėžutę, pridedamas akmens savybių aprašymas