Pakabutis Šungitas iš Karelijos

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 60 
  Į krepšelį 

  Valo, apsaugo, balansuoja 

  Tema
  Gamtos energija, balansas, savirealizacija
  Akmuo
  Šungitas
  Metalas
  Sidabras 925
 • Energija, įkūnyta šiame senoviniame akmenyje, absorbuoja ir pašalina viską, kas kelia pavojų žmogaus sveikatai ir turi aktyvių, stiprių gydomųjų savybių. Tai nuostabus, 2 milijardų metų senumo akmuo, kuris naudingas sveikam gyvenimui. Tai yra vienintelis iš žinomų natūralių medžiagų, kurio sudėtyje yra fulerenų, kurie yra galingi antioksidantai. Buvo atlikti specialūs tyrimai dėl fulerenų, o mokslininkai, atlikę šį tyrimą, laimėjo "Nobelio premiją", nes manoma, kad jų darbas buvo ypač reikšmingas žmonijai.
  Fulerenai šiame akmenyje valo įliedami stiprią gijimo vibraciją. Šungitas ramina ir atsipalaiduoja kas naudojasi ar yra šalia jo.
  Tai retas akmuo, nes jis yra randamas tik Karelijos srityje Rusijoje. Šungito gydomosios savybės yra nuo seno žinomos vietos gyventojams. Dar caras Petras atvykdavo į regioną, kad naudotųsi vandeniu, kuris buvo paveiktas šiuo akmeniu.

  Kilmė
  Šio 2 milijardo metų senumo akmens kilmė mokslininkams yra paslaptis, nes neaišku, kaip jis atsirado mūsų planetoje.
  Kai kurie teigia, kad šis akmuo galėjo susidaryti senoviniuose vandenynuose, kuriuose gyveno daugybė mikroskopinių organizmų, kurių jau nebėra dabartiniuose vandenynuose. Manoma, kad kai šie organizmai mirė, skilo ir tapo jūros dugno dalimi iš kurių susidarė šis neįprasta uoliena.
  Vėliau vandenynai išnyko, radosi žemė, keitėsi sausumos formos. Kiti mokslininkai kelia hipotezę, kad galbūt jis atėjo į Žemę iš kosmoso su meteoritu.

  Naudojimas
  Fulerenas yra galingas antioksidantas, o jų buvimas šiame akmenyje yra labai unikalus. Buvo pažymėta, kad šis akmuo turi stiprių gydomųjų savybių. Šis juodas akmuo buvo naudojamas labai ilgą laiką Rusijoje, kur nuo 1700 metų dokumentavo šias akmens savybes ir naudojimo rezultatus.
  Šungitas yra galingas akmuo, apsaugantis jus nuo elektromagnetinės spinduliuotės, kurią skleidžia elektros įranga, įskaitant kompiuterius, wi-fi, mobiliuosius telefonus, mikrobangų krosnelius ir televizorius. Šungitą taip pat deda į vandenį, o kadangi žmogaus kūną sudaro apie 70 proc. vandens, jo veikimas betarpiškas. 

  "Šungito amuletas saugo jį nešiojantį žmogų nuo „blogos akies“, sulaiko ir reguliuoja vidinius išgyvenimus ir emocinius proveržius. Manoma, kad juodojo akmens uždavinys ir yra apsaugoti žmones nuo tamsiųjų jėgų, savo juodumu sugerti ir išsklaidyti skausmą, baimes ir abejones" (www.naujasisgelupis.lt/?p=6057 )

  Veikimo spektras

  o Atkuria emocinę pusiausvyrą
  o Galingas apsauginis akmuo - apsaugo naudotoją nuo bet kokios neigiamos energijos, įskaitant psichinę apsaugą
  o Pašalina neigiamas energijas ir mintis
  o Apsaugo nuo kenksmingų elektromagnetinių dažnių (EML) iš mobiliųjų telefonų, kompiuterių, "Wi-Fi", ląstelių bokštų, televizorių ir tt
  o Suteikia gijimą visais lygmenimis: psichiniame, emociniame, fiziniame ir dvasiniame.
  o Ląstelių atjauninimas
  o Padidina asmeninę galią
  o Pakelia vibraciją
  o Įžemina neigiamą energiją į žemę
  o Skatina optimizmą
  o Valo ir balansuoja aurą ir čakras
  o Pagerina metafizinius gebėjimus
  o Pakelia ir padidina energiją
  o Normalizuoja miegą

  Šungitas randamas tik Karelijoje ir yra labai vertinamas mineralogų, daugelis mokslininkų tiria šį akmenį ir jo nepaprastas savybes bei ieško, kaip dar jis gali mums padėti. Rinkoje apstu dažyto juodojo agato, kuris parduodamas kaip šungitas. Šungitas švelnus akmuo, palietę jį iš karto galėsite atskirti nuo padirbinių.

  Šie šungitai atkeliavio tiesiogiai iš įgaliotų Karelijos kasyklų atstovų.

  Poliruotas natūralus šungitas, dydis be sidabro detalės 3 cm x 4 cm

  Parduodamas su 45 arba 60 cm grandinėle, arba su 75 cm ilgio juostele  

  Autorinis sidabro 925 pakabukas, svoris ~1.52 g (svoris gali kisti, kadangi pakabukas Lietuvos juvelyrų rankų darbo). Grandinėlės svoris prikalauso nuo jos ilgio: 45 cm ~1.34g 60 cm ~1.74 g 

  Fotografijoje grandinėlės ilgis 60 cm