IŠPARDUOTA Apyrankė turmalinai 6 mm

 • Kaina 60 

  Harmonija, stabilumas

  Tema
  Gamtos energija, balansas, savirealizacija
  Akmuo
  Turmalinas
  Karoliuko dydis
  6 mm
  Metalas
  Sidabras 925
 • Turmalinai ypač vertinamas minerologų. Tyrinėtojai vadina juos mineralų karalystės donorais, spinduliuojančiais savo energiją į išorę. Tikima, kad turmalinai aprūpina dvasios augimą, fizinį kūną gyvybine jėga, suteikia emocinį stabilumą ir intelektualinį aštrumą, ramina emocijas, pyktį, ugdo kantrybę, discipliną, suteikia efektyvią apsaugą nuo bet kokio pobūdžio neigiamos išorės. Padeda, padebesiais svajojantiems ir niekaip negalintiems savo svajonių paversti tikrove arba pradedantiesiems daug darbų ir nei vieno negalintiems užbaigti iki galo. Tinka tiek vyrams, moterims, paaugliams ir vaikams.
  Turmalinus ypač mėgsta padirbinėti, siūlydami dažytus agatus, stiklą, tad būkite atidūs rinkdamiesi šiuos kristalus.
  Spalvų diapazonas labai platus – gamtoje turmalinas randamas praktiškai visų spalvų. Juodasis turmalinas, dar vadinamas šerlu, apsaugo nuo negatyvios informacijos, suteikia emocinį stabilumą. Raudonai violetinis turmalinas stiprina širdies centrą, padeda valdyti impulsyvumą, išlaisvina iš netikrumo, atveria kelius meilei, kūrybiškumui, nepriklausomybei.
  Parengta pagal A.Ilgevičienė "Raktas į akmenų karalystę"

  Medalikėlis "Šviesa", pagamintas panašia technika, kaip ir kalami medaliai. Tai gana brangus gamybos būdas, tačiau rezultatas vertas to. Vienoje medalikėlio pusėje - Spiralė - naujos pradžios, nuolatinio keitimosi, šviesos simbolis, kitoje - Naturally perfect - priminimas, jog esame tobulos gamtos, tabula dalis. 

  Dydis tinka S - XL riešo apimčiai. Fotografijoje modelio rankos apimtis S.

  Sidabro 925 svoris 2.12 g, Lietuvos prabavimo rūmų praba ir atsakomybės ženklas

  Papuošalas supakuotas į dovanojimui tinkamą dėžutę, pridedamas akmens savybių aprašymas